نقاشی داخلی ساختمان

نقاشی و رنگ‌آمیزی داخلی ساختمان می‌تواند ظاهر و احساس حاکم بر خانه و یا محل کار شما را به‌طور کامل دگرگون کند. تصور کنید که نورپردازی، دکورهای چوبی و حتی چیدمان واحد شما چقدر تحت تأثیر رنگ داخلی منزل و یا دفتر کار شما می‌باشد.

گروه مهندسی معماری دکور فرآیند نقاشی داخلی ساختمان شما را همراه با سرعت و کیفیت انجام می‌دهد؛ بنابراین اصلاً احتیاج نیست شما کل وسایل کار و زندگیتان را فقط برای نقاشی داخلی ساختمان جابجا کنید.

ما فضاهای داخلی زیر را نقاشی می‌کنیم:

 • آشپزخانه
 • فضای نشیمن
 • پذیرایی
 • سرویس بهداشتی و حمام
 • راهروها
 • دفاتر کار
 • زیرزمین
 • مهدکودک
 • درب‌های ورودی و داخلی
 • کابینت و کمد دیواری
 • پنجره‌ها و …

رنگ‌های نقاشی داخلی ساختمان

انتخاب رنگ مناسب با فضای خانه یا محل کار شما یکی از سخت‌ترین قسمت‌های کار به شمار می‌آید؛ اما اصلاً لازم نیست این کار را به‌تنهایی انجام دهید! ما از این کار نهایت لذت را می‌بریم که با شما مشورت کنیم تا درنهایت بهترین رنگ برای محل موردنظر شما انتخاب شود.

کارشناسان ما با تسلط کامل بر اصول رنگ‌شناسی در معماری به شما کمک می‌کنند تا رنگ مناسبی را برای فضای خود انتخاب کنید.

تئوری رنگ‌ها

رنگ‌ها تأثیر شگفت‌انگیزی در زندگی روزمره ما دارند و قطعاً اگر به‌طور صحیح انتخاب شوند علاوه بر زیباتر شدن محیط اطراف ما منشأ آرامش درونی افراد در ارتباط با آن محیط می‌شوند.

لطفاً چشمان خود را برای چند لحظه ببندید و تصور کنید چه رنگی بهترین تأثیر را بر روی دکوراسیون خانه شما دارد و دل‌نشین‌ترین فضا را برای شما فراهم می‌کند. قطعاً کار سختی در پیش خواهید داشت. این موضوع یک امر کاملاً طبیعی است. حتی اگر این کار را انجام دهید احتمال انتخاب اشتباه رنگ بدون دانش بر اصول رنگ‌شناسی و تئوری رنگ‌ها بسیار بالاست. مثلاً کمتر کسی به‌صورت غریزی می‌داند که آبی و نارنجی مکمل هم هستند و به دلیل تضاد بالایی که دارند می‌توان برای “تأکید” از آن‌ها استفاده کرد.

پس برای اینکه کار بارنگ‌ها را بیاموزیم باید مبانی تئوری رنگ‌ها یاد بگیریم.

قیمت‌گذاری ساده و دقیق

در گروه مهندسی معماری دکور شما یک پیش‌فاکتور تفصیلی دریافت خواهید کرد که به‌وضوح خدمات ما و تمام هزینه‌های مربوط به نقاشی شما در آن قیدشده است.

در این پیش‌فاکتور قیمت دقیقی به شما ارائه خواهد شد و در انتهای کار شما با هزینه‌های اضافی که برای آن برنامه‌ریزی نکرده‌اید غافلگیر نخواهید شد.

رضایت مشتری

هیچ‌چیز برای ما مهم‌تر از انجام صحیح کار نیست. پس از اتمام مرحله آخر نقاشی، درزمانی که رنگ در حال خشک شدن می‌باشد، از شما دعوت می‌شود تا از برای بازدید نهایی در محل پروژه حاضر شوید. سپس به همراه کارشناس نقاشی تمام قسمت‌های واحد را بررسی می‌کنید. تا از تمیزی و صحت انجام کار مطمئن شوید. روز بعد از تحویل پروژه، از سوی گروه مهندسی معماری دکور با شما تماس گرفته می‌شود تا ما مطمئن شویم که شما از همه‌چیز خوشحال هستید و از همکاری با ما رضایت کامل را دارید.

یک‌وقت بازدید تعین کنید

همین حالا با شماره تلفن 2905035-0912 تماس بگیرید و وقت بازدید از محل پروژه نقاشی ساختمانی خود را رزرو کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره رایگان در محل حاضر شوند.

آخرین مقالات نقاشی ساختمان

 

رنگ سال 2020، رنگی از دل اقیانوس

شرکت پنتون، مرجع معتبر جهانی در زمینه رنگ و تهیه کننده استانداردهای رنگ حرفه ای برای صنایع طراحی هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب و معرفی می‌کند…

ادامه مطلب...

 

نکات و تکنیک های نقاشی داخلی ساختمان

اگر در حال خواندن این مقاله هستید احتمالاً قصد دارید قسمتی از دفتر کار یا محل زندگی خودتون رو نقاشی کنید. خواندن این مقاله بهتون کمک میکنه که این کار رو راحت‌تر و سریع‌تر انجام …

ادامه مطلب...