طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه

ثبت سفارش

آیا تا به حال آشپزخانه ایده‌آل خود را تجسم کرده‌اید؟

 

برای لحظاتی چشمان خود را ببندید و به این فکر کنید که در طراحی کابینت منزلتان هر کدام از اجزای آشپزخانه در کجا قرار بگیرند؟ چه رنگی را برای کابینت و کاشی‌ها در نظر می‌گیرید؟ از چه مصالحی استفاده می‌کنید؟

همه‌ی این موارد باعث می‌شوند تا رسیدن به آشپزخانه‌ای که انتظارش را دارید به موضوعی چالش برانگیز تبدیل شود. در چنین مواقعی شبیه‌سازی و داشتن یک طرح سه بعدی از طراحی کابینت به ما کمک می‌کند آنچه را که در ذهن خود تصور می‌کنیم به واقعی‌ترین شکل ممکن مشاهده کنیم.

 

در میان بخش‌های مختلف منزل، آشپزخانه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اغراق نیست اگر بگوییم که آشپزخانه قلب هر خانه‌ای محسوب می‌شود، بنابراین لازم است که نهایت دقت را به خرج داد تا طراحی کابینت آشپزخانه ظاهری زیبا، مدرن، گرم و مهمان‌پذیر به خود بگیرد. آنچه که در طراحی آشپزخانه و زیبایی آن بیشترین تأثیر را می‌گذارد کابینت آشپزخانه است. تنوع طرح‌ها، سبک‌ها و رنگ‌های مختلف کابینت‌ها این نیاز را به وجود می‌آورند تا مشتری‌ها آنچه را که در ذهن خود دارند قبل از اجرایی شدن در قالب طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه ببیند و برای آن تصمیم بگیرند. در دنیای طراحی، نرم‌افزارهای مختلف طراحی داخلی و طراحی سه بعدی این امکان را فراهم آورده‌اند تا با حداکثر کیفیت ممکن تصاویری شبیه‌سازی شده از آشپزخانه و کابینت‌ها را ارائه دهند.

 

خدمات طراحی سه بعدی آشپزخانه گروه مهندسی معماری دکور

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه راهی ساده برای برقراری ارتباط بین کارفرما و پیمانکار است. گروه مهندسی معماری دکور با بهره‌مندی از طراحانی که به اصول زیبایی شناسی تسلط کامل دارند و دانش خود را با نرم‌افزارهای روز دنیای طراحی کابینت و آشپزخانه (مانند 3DSMAX ،Rhino و … ) ترکیب کرده‌اند، عکس‌هایی شبیه‌سازی شده و سه بعدی از آشپزخانه دلخواه شما در اختیارتان می‌گذارد.
برای داشتن عکس‌هایی واقعی از آشپزخانه ایده‌آل خود کافی است فرایند ساده ثبت سفارش طراحی سه بعدی کابینت خود را تکمیل کرده تا ظرف حداکثر 48 ساعت طراحی کابینت از طرف گروه دکور در اختیارتان قرار بگیرد.

 

ثبت سفارش طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه

  • ارسال عکس از نماهای مختلف آشپزخانه و ابعاد فضای آشپزخانه به گروه مهندسی معماری دکور از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر:
    تلگرام و واتس آپ: 09122905035
  • پرداخت هزینه
  • تحویل عکس‌های آشپزخانه شبیه‌سازی شده و مدل‌های طراحی سه بعدی کابینت توسط گروه دکور به شما حداکثر پس از 48 ساعت
ثبت سفارش طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه
ثبت سفارش طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه

قیمت طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه

 

نوع کابینت قیمت
طراحی کابینت کلاسیک 600.000 تومان
طراحی کابینت مدرن 500.000 تومان

   

نمونه کارهای طراحی کابینت

10 سوال که قبل از طراحی کابینت باید از خودتان بپرسید

مقدمه

برای انجام پروژه بازسازی شما باید چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی کاملاً آماده باشید. گاهی اوقات، شرایط می‌تواند به هم ریخته باشد، زیرا شما هرگز نمی‌دانید وقتی شروع به خراب کردن دیوارها و سقف می‌کنید، چه چیزی در انتظار شما خواهد بود. حتی اگر هیچ اشتباهی در طول راه رخ نداده باشد، بازسازی ممکن است بیشتر از حد تصورتان یا بیشتر از آنچه پیش‌بینی می‌کردید زمان ببرد.

اگرچه طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مطمئناً ارزش مالی خانه شما را افزایش می‌دهد و کیفیت زندگی شما را در بلند مدت بهبود می‌بخشد ، اما چالش‌های زیادی نیز به همراه دارد. بنابراین ، هنگامی که برای بازسازی و ساخت کابینت آشپزخانه اقدام می‌کنید، بهتر است با پرسیدن این سؤالات کلیدی آمادگی خود را بسنجید، این سؤالات توسط تیم طراحی کابینت گروه مهندسی معماری دکور طراحی شده است.

“اگر قبل از تماس با طراح و یا پیمانکار به این سؤالات پاسخ دهید، می‌توانیم مکالمه‌ای کارآمدتر و ساده‌تر داشته باشیم.”

مشاوران ما آماده اند تا بطور رایگان شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

1. هدفتان چیست؟

روشن بودن هدف نهایی، به شما و پیمانکار کمک می‌کند تا روی موارد مهم تمرکز کنید –باید دقیقا روشن باشد که شما در طراحی کابینت آشپزخانه به دنبال روش هایی هستید که آشپزخانه را به مکانی کارآمدتر تبدیل می‌کند، یا هدفتان طراحی اقتصادی است که در واقع به شما کمک می‌کند در زمان فروش ساختمان، بتوانید مبلغ بیشتری به دست آورید.

گروه دکور پیشنهاد میکند از خود بپرسید: “آیا قصد دارید آپارتمان خود را در سه سال آینده بفروشید؟ آیا قصد دارید آن را برای فروش ارتقا دهید؟ یا به دنبال کارایی و زیبایی بیشتر هستید؟ “

2. برنامه چندساله برای زندگی در این خانه دارید؟

اگر قرار است فقط یکی دو سال در اینخانه زندگی کنید ، احتمالاً می‌خواهید روش خاصی از بازسازی را انجام دهید، روشی که شاید گران نباشد و در طراحی کابینت جزیات معمولی تری را در نظر می‌گیرید.

“اما اگر می‌خواهید کمی بیشتر در آنجا زندگی کنید، طبیعتاً کمی بیشتر هزینه می‌کنید و چیزی را طراحی می‌کنید که واقعاً دوست داشته باشید.”

3. آیا فرزندی دارید؟

“اگر فرزند دارید، هر‌چیز را در کجا می‌خواهید جاسازی و یا نگهداری کنید؟ آیا قصد دارید آشپزخانه‌ای با صفحه مغناطیسی داشته باشید تا آثار هنری فرزندان خود را آویزان می‌کنید؟ ” اجسام انعطاف پذیر و با ویژگی تمیز کردن آسان ، چه با طرح چوب و چه با طرح سنگ ، برای آشپزخانه‌های خانواده‌های فرزند دار، ایده‌آل هستند، بنابراین توجه به نیازهای فرزندان از همان ابتدا در طراحی کابینت مفید است.

4. آیا آلرژی یا مورد مربوط به سلامتی دارید که باید مد نظر قرار بگیرد؟

اگر فردی در خانواده شما از آسم یا سایر مشکلات تنفسی رنج می‌برد، به پیمانکار و طراح کابینت خود اطلاع دهید.

“مواردی که در صورت داشتن هرگونه نگرانی مهم است که از آن‌ها دور بمانید، لاکهای براق، انواع رزین و فنل فرمالدئیدها هستند که در چسب اکثر تخته سه­‌لاها استفاده می‌شوند.”

5. آیا می‌خواهید طی مدت بازسازی، ساخت و نصب کابینت در همان خانه زندگی کنید؟

“این امر به زمان شروع و مدت زمان طراحی تا ساخت و نصب کابینت می‌افزاید، بنابراین دانستن آن بسیار مهم است. البته برای حفظ سلامت خانواده باید سطح حفاظت از ابزار و تمیزی را هم در زمان بازسازی، ساخت و نصب کابینت بالا برد. “

6. بودجه شما چقدر است؟

“این سؤالی است که باید ابتدا از خودتان بپرسید، بنابراین متوجه می‌شوید که می‌خواهید چه مقدار پول خرج کنید، اما بسیار مهم است که با افراد تیم طراحی کابینت و پیمانکاران نیز در مورد این مقدار صادق باشید.

” به عنوان یک تجربه باید بگویم: وقتی بودجه‌ای را در نظر گرفتید ، 10 تا 20 درصد احتمالی به آن اضافه کنید ، زیرا اغلب اوقات همه‌چیز آن‌طور که برنامه‌ریزی‌شده پیش نمی‌رود.

7. سایر افراد در خانه‌های مشابه چه کارهایی انجام داده‌اند و چه محدودیت‌هایی داشته‌اند؟

“آنچه من همیشه در اولین جلسات ، به‌ویژه در شهر تهران، توصیه می‌کنم این است که مدیر ساختمانتان را دعوت کنید تا از او بپرسیم، آیا می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ پاسخ هرچه زودتر به این سؤال، درروند کار بسیار مفید است.” به عنوان مثال با توجه به طراحی کابینت صورت گرفته نیاز داریم دیواری را تخریب کنیم، بهتر از در ابتدا با پرس و جو از افراد مطلع ساختمان مطمئن شویم آن یک دیوار حمال نمی‌باشد و مانعی برای آن وجود ندارد.

8. آیا می‌توانید دیواری را برای بازتر شدن آشپزخانه خراب کنید؟

“راه بسیار آسان این است که از مدیر ساختمان یا سایر افراد داخل آپارتمان که ممکن است آشپزخانه واحد خود را بازسازی کامل کرده باشند، سؤال کنید. همچنین در صورت امکان بهتر است از واحد آنها بازدید کنید و طراحی کابینت آنها را هم مشاهده کنید.

9. چه چیزی پشت آن دیوارهاست؟

حتماً بپرسید: “آیا لوله کشی آب،گاز  و تاسیسات برقی وجود دارد که میزان دیوارهایی را که می‌توان با خیال راحت برای طراحی کابینت ها خراب کرد را محدود کند؟”

10. از کی می‌توانیم شروع کنیم؟

“من همیشه می‌گویم که پروژه‌ای که خوب برنامه‌ریزی‌شده باشد، خوب اجرا می‌شود.” “برای برنامه‌ریزی صحیح، برای همه کارهایی که قرار است انجام ‌دهید وقت بگذارید. از طراحی کابینت آشپزخانه خود به عنوان اولین قدم برنامه ریزی غافل نشوید. موادی که دسترسی به آن‌ها آسان نیست را لیست کنید و آن‌ها را از قبل خریداری کنید. “

آخرین مقالات طراحی کابینت

طراحی کابینت آشپزخانه برای محیط های کوچک

 

کنار آمدن با فضای محدود به این معنا نیست که شما باید از طراحی و خواسته‌هایتان دست بکشید، به ‌ویژه در طراحی کابینت آشپزخانه، مهم‌ترین بخش یک خانه. برعکس اگر هر سانتیمتر از کابینت آشپزخانه شما به‌خوبی طراحی شده باشد ، نتایج می‌تواند از نظر زیبایی و راحتی شگفت انگیز باشد.

ادامه مطلب

طراحی کابینت آشپزخانه به سبک یک ستاره آشپزی

 

در این مقاله نکات تخصصی در خصوص طراحی آشپزخانه و اجرا آن توسط استفانی گوتو ارائه شده است.

از رزومه استفانی گوتو (Stephanie Goto)، میتوان به طراحی کابینت آشپزخانه‌های سزار کاسلا (Cesare Casella) و دنیل بلود (Daniel Boulud) و  اجرا آنها اشاره کرد.

ادامه مطلب

ترندهای طراحی آشپزخانه در سال 2020 – بخش اول

 

طراحی‌های مدرن، ساده و به دور از شلوغی، استفاده بهینه از نورهای طبیعی و فضای آشپزخانه به عنوان ویژگی‌های اصلی آشپزخانه‌های امروزی محسوب می‌شوند…

ادامه مطلب

ترندهای طراحی آشپزخانه در سال 2020 – بخش دوم

امروزه شرایط برای آشپزخانه تغییر کرده است، آشپزخانه به کانون اصلی خانه‌ها و خانواده‌ها بدل شده است  دیگر محل اصلی جلوه زیبایی ظاهری خانه‌ها هستند…

 

ادامه مطلب

رنگ سال 2020 ، رنگی از دل اقیانوس

شرکت پنتون، مرجع معتبر جهانی در زمینه رنگ و تهیه کننده استانداردهای رنگ حرفه ای برای صنایع طراحی هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب و معرفی می‌کند…

 

 

ادامه مطلب

طراحی سه بعدی آشپزخانه به صورت رایگان

 

در این مقاله قصد داریم به معرفی ابزاری رایگان برای طراحی سه بعدی آشپزخانه و کابینت که کاربری بسیار راحتی دارد بپردازیم.

ادامه مطلب

معرفی نرم‌افزارهای طراحی کابینت آشپزخانه برای موبایل

 برای طراحی آشپزخانه، اتاق نشیمن یا در حالت کلی یک خانه، گزینه‌های بسیار زیاد و تقریبا نامحدودی پیش‌روی شماست. به طور خاص در آشپزخانه المان‌های متنوع و زیادی وجود دارند که فرایند طراحی را با خود درگیر می‌کنند…

ادامه مطلب

معیارهایی که در طراحی سه‌ بعدی آشپزخانه باید رعایت کرد

 

استفاده بهینه از فضا و داشتن بهترین کارکرد موضوعی است که خانه‌داران و طراحان همواره در طراحی سه بعدی آشپزخانه مد نظر خود قرار داده‌اند…

 

ادامه مطلب

ساده‌ترین ایده‌های تغییر دکوراسیون آشپزخانه

 

  در بین محل‌های مختلف آشپزخانه، دیوارها از اجزایی هستند که تغییر ظاهر آنها تأثیر زیادی بر روی دکوراسیون آشپزخانه می‌گذارد..

 

ادامه مطلب

نکاتی برای کارایی بیشتر آشپزخانه‌های کوچک

 

آشپزخانه‌های بزرگتر لزوماً آشپزخانه‌های بهتری نیستند. آنچه که به کارایی یک آشپزخانه معنا می‌دهد طراحی درست و کارآمد آن است…

 

ادامه مطلب

ساختارهای مختلف طراحی آشپزخانه

سبک زندگی و ساختار کنونی منزل شما دو موضوع بسیار تأثیرگذار بر روی طراحی آشپزخانه و کابینت‌‌های آن است …

 

 

 

ادامه مطلب

شش نکته اساسی طراحی آشپزخانه

هنگام طراحی نقشه آشپزخانه نکاتی وجود دارند که شاید در نظر ساده بیایند اما تأثیر زیادی در کاربری آشپزخانه دارند .

 

 

ادامه مطلب

بهترین ایده‌های کاربردی برای آشپزخانه‌های کوچک

 

استفاده مناسب از فضا در آشپزخانه‌های کوچک بیش از هرچیزی به ساختار آشپزخانه برمی‌گردد. بسته به نوع ساختار آشپزخانه می‌توان با کمی خلاقیت به کارکرد بهتر آشپزخانه وراحتی استفاده از آن کمک کرد..

ادامه مطلب